Odpust Matki Bożej Fatimskiej

13 maja w naszej Parafii przeżywaliśmy uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Fatimskiej. .Z licznie zgromadzonym duchowieństwem, gościliśmy księdza prałata dra Artura Niemirę, Kanclerza Kurii we Włocławku na naszym odpuście.  Sumie odpustowej w tym roku przewodniczył ks. kanonik proboszcz Grzegorz Molewski z Nieszawy. W Słowie Bożym wygłoszonym do licznie zgromadzonych parafian, przypomniał, że orędzie Maryi z Fatimy jest ciągle aktualne. Mówił, że „każdego dnia przez pośrednictwo Matki Bożej mamy za co Bogu dziękować”. We mszy świętej uczestniczyły dzieci, które dzień wcześniej przystąpiły do Pierwszej Komunii świętej. Uroczystość parafialną uświetnił występ chóru parafialnego BARKA i orkiestra dęta na zaproszenia pana Andrzeja Młynarczyka. Dziękuję pocztom sztandarowym, strażakom, całej asyście, parafianom i przybyłym gościom za wspólnotę modlitwy.