indeks

Druga Niedziela Zwykła

Ogłoszenia duszpasterskie 16. 01. 2022r

1. Dziś druga niedziela tak zwana zwykła – w ciągu roku. Przypomina nam o tym zielony kolor szat liturgicznych. Prosimy Boga, aby dał nam poznać, co należy czynić, i udzielił siły do wypełnienia poznanych obowiązków.
  1. W piątek, 21 stycznia, będziemy obchodzili Dzień Babci, a w sobotę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Niech będzie to czas szczególnej pamięci i życzliwości dla naszych dziadków i babć. Żyjącym wypraszajmy obfitość Bożego błogosławieństwa, a zmarłym radość życia wiecznego.
  1. Trwają nasze spotkania kolędowe w kościele. Prosimy o Boże błogosławieństwo dla naszych Rodzin na 2022 rok, a zmarłych polecamy Bożemu miłosierdziu.

Porządek kolędy 2022 rok  – kościół parafialny godz.18.00 msza święta

Poniedziałek /17. 01. 2022r./  Msza św. kolędowa dla mieszkańców Odolionu z ulic: Okrężnej, Sosnowej, Krokusowej, Elizejskiej, Kolejowej, Zielone Zacisze, Krótkiej, Młodzieżowej, Miłej, Relaksowej i Zaułek.

Wtorek /18.01.2022r./ Msza św. kolędowa dla mieszkańców Odolionu z ulic: Dworcowej, Kwiatowej, Szosy Ciechocińskiej, Piaskowej, Lipowej, Spokojnej, Świerkowej, Drzewnej, Leśnej.

1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, za składane ofiary kolędowe na funkcjonowanie naszej parafii i prace, które w tym roku zostaną wykonane. Bóg zapłać.
  1. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę doświadczenia bliskości Boga i Jego mocy w codziennym życiu oraz opieki Matki Najświętszej. Błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże.