indeks

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20 PAŹDZIERNIKA 2024r.

1. Obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Misyjny. W tym dniu naszą modlitwą, a także materialną ofiarą zechciejmy wspomóc wszystkich, którzy angażują się w dzieło misyjne Kościoła. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona właśnie na ten cel. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  1. We wtorek, 22 października w naszej wspólnocie będziemy przeżywać uroczystość odpustowa ku czci św. Jana Pawła II – patrona naszej świątyni. Msze święte w naszym kościele o godz.9.00 i 17.00 – suma odpustowa. Zapraszam całą asystę, strażaków, chór, ministrantów wszystkich parafian i gości na nasz odpust.
  1. Podczas uroczystości odpustowej młodzież z klas 7 i 8 otrzyma indeksy do sakramentu bierzmowania i rozpocznie swoje przygotowanie do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. Niech wstawiennictwo św. Jana Pawła II – patrona dzieci i młodzieży pomoże w dobrym przygotowaniu do dorosłego chrześcijańskiego życia.
  1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Cezary Parzybut kawaler zam. parafia Odolion i Aleksandra Kaniewska panna zam. parafia Koneck.
  1. Można zamawiać wypominki roczne, oraz na cmentarzu i Oktawę za zmarłych. Wypominki roczne nie będą wymieniane na cmentarzu i podczas Oktawy.
  1. Od przyszłej niedzieli zmiana czasy na zimowy.
  1. W Uroczystość Wszystkich Świętych msza św. w kościele o godz.9.00, nabożeństwo wypominkowe na cmentarzu o godz.10.30 a msza św. o godz.11.00.
  1. Prace związane z malowaniem kościoła zostały przeniesione na wiosnę 2025 roku.
  1. Zachęcam do lektury tygodnika Idziemy…

Niech wstawiennictwo św. Jana Pawła II wyprasza na potrzebne łaski u Boga. Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzę radości i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień nowego tygodnia. Szczęść Boże.