Życzenia na Święta Zmartwychwstania Pańskiego

Pochylając się nad tajemnicą śmierci i zmartwychwstania Jezusa z Nazaretu składam wszystkim Parafianom najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne.

Niech Zmartwychwstały Chrystus obdarza Was dobrym zdrowiem, radością i siłą do podejmowania stających każdego dnia nowych zadań; niech umacnia wiarę, nadzieję i miłość, których tak bardzo potrzebuje współczesny świat; niech wreszcie w znaku pustego grobu napełnia pokojem i pewnością, że właśnie do Niego należy ostateczne zwycięstwo nad śmiercią i mrokami zła.

Niech blask tamtego Wielkanocnego Poranka rozprasza ciemności naszych czasów i daje nam pewność, że Pan żyje i pozostaje z nami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata.

W tym niełatwym czasie, serdeczne świąteczne życzenia składam Wszystkim Parafianom i Gościom,  którzy łączą się z nami w modlitwie. Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego 2023 roku.

ks. Janusz Stanowski, proboszcz