Podziękowanie

syria 1

Drogi Darczyńco!

W imieniu Caritas Polska chcielibyśmy serdecznie podziękować za deklarację włączenia się do naszego programu „Rodzina Rodzinie”. Dzięki Tobie i ludziom takim jak Ty udaje nam się nieprzerwanie od 2016 roku udzielać wsparcia w Aleppo w Syrii. Dziękujemy w imieniu swoim i rodzin, do których trafia nasza pomoc. Dziękujemy za to, że jesteś z nami w Aleppo!

          Uprzejmie dziękujemy za zadeklarowaną kwotę na rzecz poszkodowanej rodziny. To Państwo  będziecie wspierać całościowo przez najbliższe pół roku – 6 miesięcy wybraną rodzinę uiszczając co miesiąc deklarowaną kwotę. Rodzina jest finansowana jedynie z Państwa środków. Uprzejmie prosimy o dokonanie przelewu w ciągu 14 dni oraz do 10 dnia każdego kolejnego miesiąca na poniższe konto  Caritas Polska.

syria 2