Życzenia na Boże Narodzenie 2022

A u żłóbka Matka Święta
Czuwa sama uśmiechnięta
nad Dzieciątka snem…

W cichą świętą noc Bożego Narodzenia, wpatrzeni z miłością w Boże Dzieciątko – Źródło życia chrześcijańskiego, składam Parafianom i Gościom najserdeczniejsze życzenia błogosławionych Świąt.
Życzę by wszyscy doświadczali bliskości Nowonarodzonego na co dzień.  Życzę, by nadzieja, którą Boże Narodzenie w nas rozpala, a która „zawieść nie może”, rozpromieniała się w nas coraz bardziej.

Życzę, by Boży pokój, który zwiastowali pasterzom aniołowie, towarzyszył wszystkim przez każdy dzień Nowego Roku, który wkrótce rozpoczniemy. Niech Nowonarodzony Syn Boży wyciągnie nad nami w geście błogosławieństwa swą dłoń i darzy potrzebnymi łaskami każdego z nas.

Boże Narodzenie, 2022 roku

ks. Janusz Stanowski – proboszcz