ŻYCZENIA NA WIELKANOC 2021 ROKU

ŻYCZENIA NA WIELKANOC 2021 ROKU
Kochani Parafianie, drodzy Goście
Aby Zmartwychwstały Chrystus
obudził w nas to, co jeszcze uśpione,
ożywił to, ci już martwe,
niech światło Jego Słowa
prowadzi nas przez życie do wieczności.
W tych dniach Świątecznych Kościół prowadzi nas do pustego grobu Jezusa Chrystusa, abyśmy usłyszeli niewiarygodne a jednak prawdziwe: nie ma Go tutaj, zmartwychwstał! W liturgii i sakramentach możemy spotkać żywego Zbawiciela. Wszystkim rodzinom i naszym gościom, osobom samotnym, chorym i cierpiącym, dzieciom oraz osobom doświadczonym wiekiem życzę, aby spotkanie ze Zmartwychwstałym ożywiło naszą wiarę w Syna Bożego. Niech Chrystus Zmartwychwstały wypełni nasze serca pokojem i wielkanocną radością.
z darem modlitwy ks. Janusz Stanowski, proboszcz – Wesołego Alleluja.