TYDZIEŃ MAŁŻEŃSTWA

TYDZIEŃ MAŁŻEŃSTWA
Od 7 do 14 lutego przeżywać będziemy w Kościele Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa. „W sakramencie małżeństwa dokonuje się wielka konsekracja Waszego życia we dwoje. Oznacza to, że Chrystus jest sakramentalnie obecny między Wami. Dlatego małżeństwo to jest sprawa wiary!” – mówi Stanisława Nowicka. Zachęcam do skorzystania z materiałów zamieszczonych, na stronie internetowej i facebooku naszej parafii. Pragnę przypomnieć, że w naszej parafii istnieje Poradnia Życia Rodzinnego, więcej informacji na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej:
https://stacja7.pl/wydania/tydzien-malzenstwa/?utm_medium=getresponse&utm_source=getresponse&utm_term=getresponse&utm_content=getresponse&utm_campaign=getresponse&fbclid=IwAR1Is3A1mWdTOFmYo5Y9Och5zxQkIoTe1WtG8DWVMaVZBKS4JqO7WgarXJw