Czekam na Ciebie Panie…

W pierwszą niedzielę Adwentu 1 grudnia 2019 r. w kościele w Odolionie młodzież naszej szkoły przedstawiła program słowno- muzyczny pt. „ Czekam na Ciebie, Panie”. W adwentowych rozważaniach i piosenkach uczniowie zachęcali do zatrzymania się i refleksji nad czasem, który jest przed nami, aby go nie zmarnować, ale wykorzystać do przygotowania swoich serc na przyjście Zbawiciela. Gdy z każdej gazety bombardują nas sensacyjne wiadomości, Jezus Chrystus przychodzi na świat niosąc Dobrą Nowinę o zbawieniu dla każdego człowieka. Dlatego w czasie Adwentu warto nauczyć się czekania na Niego z lampionami w dłoniach i otwartymi sercami. Program przygotowali uczniowie z klasy VI a, VI b i VIII a oraz II b pod opieką katechetki Agnieszki Marjańskiej.