Parafialne dożynki

W Uroczystość Wniebowzięcia NMP, odbyły się nasze parafialne dożynki. Bardzo serdecznie dziękuję, za przygotowanie i udział w naszym dziękczynieniu. Dziękuję Sołtysom, oraz mieszkańcom poszczególnych sołectw. Bóg zapłać za wieńce dożynkowe, chleby i dary ołtarza. Dziękuję pocztom sztandarowym, asyście, chórowi i wam wszystkim,  którzy przez wstawiennictwo Wniebowziętej Maryi dziękowaliście Bogu za tegoroczne plony. W sposób szczególny pragnę podziękować: sołectwu Nowy Ciechocinek za wieniec i chleb dożynkowy, mieszkańcom Stawek za wieniec i chleb dożynkowy, dziękuję mieszkańcom Zgody i Konradowa za chleby dożynkowe, dziękuję za chleb dożynkowy Kołu „Być bliżej siebie” z Odolionu.

DSC_0261DSC_0262DSC_0263DSC_0264DSC_0266DSC_0267DSC_0270DSC_0271DSC_0272

Komentarze są wyłączone.