Życzenia

Życzenia na Boże Narodzenie 2021 roku

Drodzy Parafianie.

Bóg przychodzi na świat. W sercach wszystkich ludzi budzi się nadzieja i radość. Tą radością pragnę się z Wami dzielić, przekazując życzenia świąteczne wraz z modlitwą. Niech przychodzące Dziecię Jezus będzie dla Was źródłem głębokiej wiary, niezłomnej nadziei i gorącej miłości. Niech Chrystus rodzi się w Waszych sercach, a Jego miłość przemienia Was i napełnia pokojem. Pochylona zaś nad żłóbkiem Maryja Matka niech wyjedna Wam wszystkim błogosławieństwo na nadchodzący Rok Pański 2022.

                                                                                                                Janusz Stanowski                                                                                                                          proboszcz