Pielgrzymi na obiedzie

Bardzo dziękuję za złożone ofiary na przygotowanie posiłku dla pielgrzymów, których w ubiegłą niedzielę, 4 sierpnia gościliśmy na obiedzie w naszej parafii. Dziękuję paniom i panom za podjęty trud przygotowania obiadu. Słowa podziękowania kieruję do pań: Marii Czerwińskiej, Krystyny Grobelskiej, Hanny Krużyńskiej, Krystyny Lewandowskiej, Teresy Łukaszewskiej, Zofii Ochman, Krystyny Sobierajskiej, Jolanty Rolirad,  Heleny Urbańskiej, Arlety Wożniak, Anny Wozińskiej,  Beaty Wozińskiej; dziękuję panom: Wiesławowi Czerwińskiemu, Krzysztofowi Deręgowskiemu, Wojciechowi Kołodziejskiemu, Andrzejowi Porańskiemu, Tomaszowi Rolirad.  Dziękuję Druhom Strażakom za gościnę w remizie. Bóg zapłać.  Składam serdeczne podziękowanie Elżbiecie i Markowi Wieczorek za ofiarowaną dla wszystkich pielgrzymów wodę. Bóg zapłać.

Komentarze są wyłączone.